Hakkımızda

Akademi Plutoz'a Hoş Geldiniz Türkiye'nin En iyi Online kursları ile kendinizi geliştirin

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile kapsamlı, güncel, interaktif ve uygulamalı eğitimlerimize hemen başlayın.

534IC

20+ eğitim

Profesyönel bir ekip ve uzun yılların verdiği tecrübe ile, siz değerli öğrencilerimize en iyi eğitim ve öğretim hizmetini sunmak için buradayız. Öğrencilerimizin mutluluğu, bizlerin mutluluğudur.

0921E

Ömür Boyu Erişim

Burada Ruhuna ve Sana iyi gelecek, seni şifalandıracak eğitimlere ulaşabilirsin

HAKKIMIZDA

İsmini bolluk, bereket, zenginlik tanrısı Plutos’dan esinlenerek alan AKADEMİ PLUTOZ bünyesinde bulundurduğu eğitmenleri AYA kelimesi ile özdeşleştirerek bir araya getirmiştir. AYA– Türk ve Altay mitolojisinde İyi Ruh demektir. Ayalar biçiminde çoğul olarak kullanılır. Hayırsever ruhların ve meleklerin genel adıdır. Çoğunlukla gökyüzünde yaşarlar. 17 farklı iyicil ruh kategorisinin tamamını anlatır. Yeryüzündeki tüm yaratıcılığın, bereketin, sevginin kaynağıdırlar. Türklerde, İslamiyetteki melek sözcüğünü karşıladığını öne sürenler de bulunmaktadır. AKADEMİ PLUTOZ hem bolluk, bereket ve zenginliği hem “Aya- İyi Ruhlar” anlamını merkeze alarak alanında uzman eğitmenlerin enerjilerini birleştirerek en iyi, kaliteli eğitimleri ve danışmanlıkları sunmaktadır.

Akademi Plutoz eğitimleri kişinin yaşam yolculuğunda ilerlemesini kolaylaştırmak, kendisini tanımak, geliştirmek, kişinin “kendisinin en iyi versiyonunu oluşturması” sürecine eşlik etmeyi amaçladığı eğitim programları ve içerikleri aynı zamanda danışmanlıkları ile hizmet vermektedir.

Bu doğrultuda Akademi Plutoz; bünyesinde birçok farklı alanda eğitim vermektedir. Bu faydayı en üst seviyede tutmak için Akademi Plutoz Eğitmenleri de düzenli olarak araştırmalarına, ileri seviye eğitimlerine devam etme ve her an geliştirdikleri bilgilerini düzenli olarak güncelledikleri eğitim programlarına katmaktadır. Aynı zamanda da yeni konularda eğitimler ekleyerek yelpazesini genişletmektedir.

 

TECRÜBE
100%
EĞİTİM
100%
MEMNUNİYET
100%

Öğrenciler hakkımızda ne diyor?

.elementor-element-80059f4 .slick-slider .slick-list { margin-left: 0px;margin-right: 0px; } .elementor-element-80059f4 .slick-slider .slick-list { padding-left: 0px;padding-right: 0px; }