SEDA FERAH SAMJİ

EĞİTMEN

Seda Ferah Samji İstanbulda doğdu ,Antalya da büyüdü , Londrada yeşerdi…

Bel ağrısı ile hayatına giren yoga ve pilatesten sonra bu yaşam tarzının kendi hayatındaki etkilerini gördükçe bunu meslek edinmeye karar verdi,.

Daha önce aldığı iş yönetimi (Business management) ve
çocuk gelişimi eğitimlerini (pedagogy) daha sonradan Londra da aldığı ,mat pilates , 800 saatlik yoga uygulama ve öğretici eğitimi, Ayurveda, Holistik danışmanlık, ICF koçluğu, nefes , mindfullness , Theta Healing , Ho’oponopo, Regresyon , Sufizm , Merkaba, Kabala , Fitoterapi, Enegram, Sinir bilim ve Aroma terapi eğitimleri ile genişletti.

Katıldığı bir çok seminer , konferans ve etkinliklerde kendini daha da geliştirerek danışanları ile farklı bir yolculuğa çıkmıştır.

Bu yolculukta birden bütüne gitmeyi öğrenerek ,Ben demenin bencillik olmadığını bireysellik ile bencillik arasında ince bir çizgi olduğunu fark ederek ben demeyi öğrendi.

Oluşturduğu bedensel, ruhsal ve zihinsel değişim üçgeninde aktarıyor.

Misyon edindiği kişisel gelişim değişim ve dönüşüm eğitimlerini bireysel ve kurumsal alanlarda veriyor. Zaman zaman gurup etkinlikleri ile oluşturduğu atölyelerinde de eğitimlerini sürdürüyor.

Bu eğitimleri alırken ihtiyaç duyduğu ve sonradan hobi haline getirdiği yıldızların ve enerjilerin insanları nasıl etkilediğini gören Samji 5 yıldırda profesyonel olarak Astroloji eğitimi almaktadır.

Bu eğitimlerle başladığı yolculuğunda kendini yeniden oluşturmuş ,dönüşümünün artan farkındalığının getirdiği tecrübeleri 15 yıldır danışanlarına aktarıyor.

TECRÜBE: 10 yıl

Email: 

Phone: 

ALDIĞI EĞİTİMLER &SERTİFİKALAR

 iş yönetimi (Business management) ve
çocuk gelişimi

mat pilates

800 saatlik yoga uygulama ve öğretici eğitimi

Ayurveda

Holistik danışmanlık

ICF koçluğu

nefes , mindfullness , Theta Healing , Ho’oponopo, Regresyon , Sufizm , Merkaba, Kabala , Fitoterapi, Enegram, Sinir bilim ve Aroma terapi eğitimİ

Expertise & Skills

Memnuniyet
100%
Eğitim
100%
Danışmanlık
100%

Contact Me

Error: Contact form not found.