5.00(2)

BİOENERJİ EĞİTİMİ (TEMEL SEVİYE)

Bioenerji ve Duygusal Olarak Özgürleşme Teknikleri Uygulayıcılığı ve Uzmanlığı 21. yüzyılın en ihtiyaç duyduğu, en pozitif katkı aldığı, hızla dönüşümünüzü gözlemlediğimiz dersleri olmaya devam ediyor.

‘”Günlerce olumla yaptım ama pozitifleşemedim. Yaşama enerjim değişmedi.” Dediğiniz oluyor mu? Cevap evetse mucize şimdi başlıyor…

Yaşamınızda oluşan her durum siz farkında olmasınız da enerjinizle ilişiktir. Evren enerjinize cevap verir. Şimdi bir düşünün enerjiniz evrene nasıl titreşiyor? Enerjiniz yüksek olduğunda daha pozitif, daha neşeli ve yaşamı daha kolay deneyimliyorsunuz değil mi? Siz negatif olduğunuz da ise her şey sanki daha dağınık, daha negatif, yaşam sanki daha zor geliyor değil mi? Aslında yaşam aynı burada fark etmeniz gereken şey enerjiniz. Her insan ellerinde, kalbinde, ruhunda, benliğinde mucizeler taşır. Bu mucizeler doğru zamanda, doğru şekilde açığa çıkabilirse pozitif sonuçlar kaçınılmaz olur.

Yapılan birçok araştırma pozitif olan, akışta kalan negatifliklerden özgürleşen bireylerin, daha sağlıkla, huzurla, neşeyle yaşamını sürdürdüğünü göstermektedir. 2015 yılı itibarıyla ülkemizde pozitif enerji temelli eğitimlere olan talep artmıştır. Kişisel gelişim derslerinde öncü olan kurumumuz ise sizlere en iyi eğitimi en pozitif kaynaktan verebilmek için çalışmış, kendi ekolü ve marka tescili ile sizlere tertemiz, pozitif bir eğitim hazırlamıştır.

Enerji eğitimleri ve duygusal özgürleşme eğitimleri daha fazla akış ve soyut temelli olduğu için, enerjinizin temizliği sizin hayat akışınıza sağlayacağı kolaylık ve ellerinizle ulaşacağınız mucizelere tanıklık edebilmeniz çok önemlidir.

Yaşamınızı güzelleştirmeye markalaşmış bir ekol ile devam edebilirsiniz.

Hayatın renkli, daha bolluk içinde, sevgiyi daha fazla hissettiğiniz, kendi öz değerinizi fark ettiğiniz, daha mucize dolu halini görmeye hazır mısınız?

Hazırsanız ailemize hoş geldiniz.

Eğitmen SİR MERGENSER
Güncellenmiş 17/04/2023

Kurs Hakkında

Bioenerji Eğitimi

 

Bioenerji eğitimi, fizyolojik ve psikolojik pek çok hastalığın enerjinin doğru yönetilmesi ile tedavi edilmesini sağlayan bir yöntemi içermektedir. Bioenerji seansları sayesinde, özellikle kaygı ve stres nedeniyle ortaya çıkan hastalıkların kolay bir biçimde iyileştirilmesi sağlanmaktadır.

Bioenerji seansları, uzman kişiler tarafından yapıldığında kısa sürede olumlu sonuçların alınması mümkün olmaktadır. Hem duygu durumunun düzenlenmesi hem de sosyal yaşam içerisinde daha sağlıklı bir yaşam sürmek için Bioenerji alanında farklı destekler sunulmaktadır.

Bioenerji Nedir ?

 

Bioenerji Yaşam Enerjisi olarak bilinir. Bilimsel olarak saptanabilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilinir. Bedene bioenerji frekanslarının gönderilmesi sayesinde bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olunur. Her insanda var olan bioenerji aktifleştirildikten sonra yaşam boyu size pozitif enerji sağlar.

Bioenerji pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemidir. Bioenerji evrensel yaşam enerjisi yani kozmik bir enerji çeşitidir. Bioenerji vücutta meydana gelen negatif blokajla pozitif katkıdır. Bu mucizevi eğitim ile pozitif enerji ile tanışabilir kendinize sevdiklerinize çalışmalar yapabilirsiniz.

Bioenerji kendi bedenimize, çevremizdeki her şeye pozitif katkıdır. Pozitif yaşam enerjisi ile besleyebilirsiniz. Bioenerji asla tıbbın yerine geçmez. Sadece pozitif enerji tekniğidir. Bioenerji günümüzde yaygın olarak kullanılır, her bioenerji öğreticisinin ekolü farklı olabilir. Bizlerin sizler için sunmuş olduğu ekol hem evrensel hem de en kapsamlı olandır. Bioenerjiniz aktifleştikten sonra kendinize ve çevrenize beden ruh zihin dengelemesi yapabilir. Çakralarınızı dengeye getirebilir. Pozitif frekansı deneyimleyebilirsiniz. Siz değerli kursiyerlerimiz için eğitimimize ilişki blokajı ve bioenerjiyle bolluk bereket çalışmalarının nasıl yapılacağını da ekledik. Bioenerjiyi yakinen yapabildiğiniz gibi kilometrelerce uzaktaki talep eden herkese uygulayabileceksiniz.

Günümüzde birçok ekol birçok enerji çalışması olmasına rağmen bioenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Asla kötülüğe negatife işlemez kişi pozitif enerji ile dolar. Diğer enerji çalışmalarında kişinin yaşam sürecinde tekâmülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken bio enerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif kolay çabasız yaşam akışı sağlar. Sizlerde çevrenize katkı olmayı seçebilir ya da profesyonel olarak bioenerjist – bio enerji uygulayıcısı olabilirsiniz. Eğitimimiz videolarımızla birlikte canlı yayın ve 2 günlük yüz yüze eğitimle zenginleştirilmiştir. Bu şekilde hem uzaktan hem birebir eğitim alma şansı yakalamış olacaksınız. Tüm kursiyerlerimizin Bioenerji aktifleştirilmesi tek tek eğiticimiz tarafından aktifleştirilecektir.

Eğitimlerimizin içeriğinde, canlı yayınlarında ve yüz yüze eğitimlerin de tıbbi çalışma, tedavi gibi yöntemler kullanılmamakta ve öğretilmemektedir.

Bioenerji Hangi Durumlarda Uygulanır?

 

Bioenerji uygulamasının yapılması farklı hastalıkların tedavi süreçlerinin desteklenmesi ya da tedavilerin doğrudan Bioenerji yöntemleri ile yapılmasına yönelik başvurulardır. Genellikle psikolojik tanısı olanlar için uygulanan bu yöntem romatizma gibi ağrıları çok olan hastalıklarda da kullanılabilmektedir.

Bioenerji uygulamaları genel anlamda sağlık durumunu iyileştirmek veya sağlık durumunu korumak adına yapılan uygulamalar olmaları nedeniyle mide, kan dolaşımı, eklem ağrıları gibi alanlarda da iyileştirici etkiler sunabilmektedir.

Kadın hastalıklarında, hamile kalmak isteyenler için ya da MS gibi tedavisi mümkün olmayan hastalıklarda da Bioenerji desteğinin alındığı bilinmektedir. Bu nedenle yetişkin ya

Bioenerji Eğitimi İçeriğinde NelerVardır?

 

Bioenerji eğitimi içerisinde hem psikolojik hem de fizyolojik anlamda tedavi sağlamaya yönelik kuramsal ve pratik eğitimler verilmektedir. Eğitimciler tarafından gösterilen uygulamaları kursiyerlerin de yapması istenerek, alanında yetkin uzmanlar yetiştirilmektedir.

Eğitimin tüm modüllerini başarı ile tamamlayanlar, başarı sertifikasını edindikten sonra Bioenerji teknikeri olarak eğitim programından mezun olurlar. Bunun akabinde alanda farklı yenilikler öğrenmek isteyenler için ise ihtisas eğitimleri bulunmaktadır.

Bioenerji Sertifikası

 

Bioenerji Sertifikası, uzman bir bioenerji uygulayıcısı olmak için merkezimizdeki bioenerji eğitimlerine katılarak edinebileceğiniz bir sertifikadır. Bioenerji evrende ve her insanın içinde var olduğu kabul edilen bir enerji türüdür. Bu nedenle her insanda bioenerji ortaya çıkarabilme kapasitesi bulunmaktadır. Enerjiyi açığa çıkarmak içinse çalışmaların nasıl yapılacağına dair temel bir bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Merkezimizden edineceğiniz bu teknik bilgiler ve iradeniz ile bioenerjiyi açığa çıkarmayı öğrenebilir ve “bioenerji uzmanı” olabilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

 

Çünkü sizlere eğitim satmıyor bir eğitim öğretiyoruz. Hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bioenerji eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek tekrar aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Sizlere sunmuş olduğumuz eğitim videolarında seans başlangıçtan bitime kadar nasıl yapıldığını deneyimleyebileceksiniz. Eğitim videoları sizleri bu sektöre profesyonel olarak adım atabilmeniz için özel hazırlanmıştır. Eğitimiz standart bioenerji kalıbının çok dışındadır. Eğitimimizde nefes tekniği, aura genişletme, meditasyon çakraların açık kapalı oluşunu tek tek sizler için işledik. Şuana kadar alınan geri bildirimler mucize ötesi sizleri de bu eğitim ile birlikte  AKADEMİ PLUTOZ ailesinde görmek isteriz.

Bioenerji sertifikası ne işe yarar

 

Bioenerji sertifikası ne işe yarar diye düşünenler için genel bir bilgilendirme yapmak gerekirse bioenerji uzmanlığı sertifikası edindiğinizde, bioenerji uygulayıcısı / uzmanı olarak nitelendirilirsiniz. Bioenerji uygulamaları, hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak pek çok açıdan faydası olan uygulamalardır. Bu nedenle bioenerji alanında profesyonel bir kariyer düşünmeyen pek çok kişi tarafından da eğitimlere katılım sağlanmaktadır .Edinmiş olduğunuz bilgiler ile yalnızca kendinize ve çevrenize uygulama yapmayı tercih edebilirsiniz.

Bununla birlikte bu konuda profesyonel bir kariyer de yapabilmeniz mümkündür. Merkezimizde almış olduğunuz eğitimler sonucunda tarafınıza verilen sertifika ile bioenerji uygulayıcısı olabilmeniz mümkündür. Uzman kimliğinizle bu konuda seminer ve konferans çalışmaları yapabilir veya danışmanlık hizmeti verebilirsiniz.

daha fazla göster

Ne Öğreneceksin?

 • 1.Bioenerji'nin tarihçesi
 • 2.Bioenerji nedir ?
 • 3.Hastalık nedir ?
 • 4.Hastalıklar nasıl tedavi edilir ?
 • 5.Bioenerji uzmanı kimdir ve nasıl olunur ?
 • 6.Bioenerji terapisi uygulanacak hastalıklar
 • 7.Bioenerji seansı nasıl uygulanır ?
 • 8.Çakralar ve Renk frekansları
 • 9.Nefes terapisi ve teknikleri
 • 10.Enerji katmanları ve aura
 • 11.Uzaktan ve Yakından bioenerji seansı nasıl yapılır ?
 • 12.Kendimize bioenerji uygulama
 • 13.Manyetik alanda bioenerji uygulaması
 • 14.Geçmiş yaşamı şifalandırma
 • 15.Negatif eterik kordon bağlarının kesilmesi
 • 16.Bitkilere enerji verme ve enerjilerinden faydalanma
 • 17.Bolluk bereket konusunda blokajların kaldırılması
 • 18.Duygusal blokajlara Bioenerji çalışması
 • 19.. İlişki konusunda Bioenerji ile şifalanma
 • 20.Bilinçaltımızdaki korku kaygı stres ve sıkışmış duygulardan arınma.
 • 21.Travmalara Bioenerji çalışması.
 • 22.Bioenerjide uzmanlaşma teknikleri
 • 23.Meditasyon
 • 24.Meditasyon yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar
 • 25.Meditasyonun faydaları
 • 27.Meditasyon ile çakra dengeleme ve açma
 • 28.Nefes ile çakra dengeleme ve açma
 • 29.Ses titreşimi ile çakra dengeleme ve açma
 • 30.Pozitif enerjiyi koruma
 • 31.Bioenerji Uyumlaması

kurs içeriği

BİOENERJİ TEMEL SEVİYE

 • BİOENERJİ TEMEL SEVİYE
  01:26:00
 • BİOENERJİ TEMEL SEVİYE 2
  01:56:04

Öğrenci Derecelendirmeleri ve İncelemeleri

5.0
Toplam 2 Verimler
5
2 Derecelendirme
4
0 Değerlendirme
3
0 Değerlendirme
2
0 Değerlendirme
1
0 Değerlendirme
ZT
1 sene önce
çok destek oldular
çok memnun kaldım
1 sene önce
ÇOK BAŞARILI
BİOENERJİ EĞİTİMİ (TEMEL SEVİYE)
1,750.00 2,000.00
Eğitmen
Seviye
Başlangıç
Kayıtlı
11
Süre 5 saatler
Dersler
2 Dersler

Materyal İçerikleri

 • -EĞİTİM KİTAPÇIĞI
 • -CANLI YAYIN DERS KAYDI
 • -1 AY BOYUNCA ÜCRETSİZ EĞİTİM DESTEĞİ

Seyirci

 • Yaşam koçları
 • Nefes koçları
 • Psikolojik danışmanlar
 • Bioenerji uygulayıcısı olmak isteyenler
 • Yaşamına pozitif enerji eklemek isteyenler
 • Çakraların önemini kavramak isteyen herkes
 • Kendisine ve çevresine enerji aktarmak isteyenler
 • Bioenerjiye ilgi duyan herkes bünyemizdeki bioenerji eğitimine katılabilir

Tüm büyük yerinde etkinlikler için push bildirimleri almak ister misiniz?